10 listopadu, 2014

Celodenní program

pondělí, listopadu 10, 2014 bez komentáře

Včera dopoledne jsem se zajela podívat na mamku, Maggie se vylítala s kamarádama a já většinou sloužila jako polštář pro její nové kotě. Nemá ještě ani dva měsíce a je to hrozný mazel. V podstatě vtěrka, když ho neměla na sobě mamka, tak okamžitě si metlo lehnout na mě :-)
Maggie a Čenda. Chtěli taky na klín, ale už bylo obsazeno. Tak jen seděli vedle sebe a koukali :-)

Odpoledne jsem strávila nad modelem. Zase jsem trochu lepila a natírala, měli jste vidět ten nepořádek na stole :-D
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)