03 října, 2014

Počteníčko

pátek, října 03, 2014 bez komentáře
Jak už jsem psala, tak knižní výzvu už mám za sebou. Povedlo se mi ji splnit předčasně. Takže příští rok si tu laťku o něco posunu :-) Labyrint: Útěk už mám taky přelouskaný. Takže se momentálně vracím ke Ztracenému symbolu. Příští týden mi přijde nový recenzní výtisk, bude to druhý díl série Hon od Andrew Fukudy. Doufám, že tentokrát to bude poutavější.

A pak někdy ještě zbývá První stříbrná kniha snů. A to bych ještě chtěla stihnout ten re-reading Hobita. Takže jak je vidět, výzva je hotová, ale stejně mám ještě velké plány. :-)

A co vy, kolik toho máte ještě letos v plánu?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)