21 října, 2014

Firemní raut

úterý, října 21, 2014 bez komentáře
Aby bylo jasno, zákon schválnosti existuje. Letos jsem se rozhodla, že na firemní raut nepůjdu. V práci to jde od desíti k pěti a prostě nebyla nálada se jít někam bavit. Navíc to vypadá, že to tam bude poloprázdné. Ale co čert nechtěl. Letos jsem byla zvolena za nejlepšího pracovníka roku (což je fajn :-)), ale zároveň tím vznikla povinnost se zúčastnit zmiňovaného rautu. Tak snad to tam s těma lidma ve zdraví přežiju. Dávám tomu hodinu a zdrhnu... Držte mi palce :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)