30 října, 2014

A máme tu čtvrtek

čtvrtek, října 30, 2014 bez komentáře

Konečně se mi zdá, že ty dny ubíhají. Už je čtvrtek a do soutěže zbývá opravdu málo. V sobotu to vypukne, tak doufám, že se těšíte :-) Já se těším až bude neděle večer, protože to znamená volné pondělí. Za tento týden mám v práci dost. Z pondělní noční jsem se vrátila až v úterý ve dvě ráno. A včera se to protáhlo až do jedenácti večer. Jsem pekelně unavená a nejraději bych strávila celý den v posteli a spala. Ale vánoční zboží už máme skoro celé vyprezentované, teď už to jen vydržet s těmi otravnými lidmi. Člověk totiž něco chystá, oni to vidí a stejně musí už teď v říjnu kupovat balící papíry, stromečky, baňky apod. Jen proto, že vidí jak to někdo vybaluje. Opravdoví blázni... No nic, jdu se chystat na další vyčerpávající den v práci. Měj te se hezky :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)