07 září, 2014

Shrnutí týdne #8

neděle, září 07, 2014 bez komentáře
Začali jsme nový měsíc a musím říct, že nových článků bylo zatím pomálu. Je to i díky tomu, že jsem byla týden pryč. A jelikož jsem neměla s sebou svoje věci a svůj počítač, nebyla až tak nálada blogovat a taky jsem neměla svoje odkazy na jiné stránky apod., prostě věci, které tolik potřebuji.

Nicméně na cestě mám pět knih, zatím neprozradím jaké, to uvidíte až vyfocené, jakmile balíček dorazí. Konečně se mi povedlo dočíst Bouři mečů, což bylo docela zdlouhavé. Nyní čtu Hadí spirálu a zatím jsem spokojená. No a na seznamu budoucí četby je toho stále hodně...

No a to je vše. Jak říkám docela bída. Musím to zlepšit :-)

A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkujiSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)