05 srpna, 2014

Čtenářské resty

úterý, srpna 05, 2014 bez komentáře
Dneska se mi konečně podařilo dočíst Deklaraci smrti. Musím říct, že tak jak se mi na začátku nezdálo, že by se mi mohl příběh líbit, tak mě nakonec překvapil. Ihned jsem začala číst druhý recenzní výtisk, tentokrát Mayské proroctví a to mě nadchlo hned od začátku. Zatím nejsem nijak zvlášť daleko. Ale začala jsem číst teprve ráno. Mimo to musím tento měsíc přečíst ještě jednu pětistovkovou knihu do projektu lauders. A pak už si opravdu dám re-reading Hobita, ať ho stihnu, než půjde do kin. V minulosti jsem ho četla jen jednou, a chtělo by to opáčko... A co čtete vy?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)