17 srpna, 2014

Vzhledem k tomu, že jsem Esej dočetla, přemýšlím, co s dnešním večerem. Buď si zase číst a pokračovat v Bouři mečů, nebo koukat na televizi. Docela mě láká prima love s filmem Navždy a daleko. Hraje tam Tom Cruise a Nicole Kidman. Je to sice starý film a vím, že už v televizi několikrát běžel, ale nikdy jsem na něj nenarazila. Neměla jsem jaksi štěstí :-) No myslím, že budu koukat na telku a pak případně ještě číst. Dnes mám poslední den dovolené a zítra frčím do práce až na dvanáct. Takže můžu být dlouho vzhůru. A co vy, jaký máte plán dnes večer? :-DSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)