13 července, 2014

Viděli jste úplněk?

neděle, července 13, 2014 bez komentáře

Viděli jste včera měsíc? Podle internetu byl jeden z mnoha superúplňků. Tedy byl úplněk a měsíc byl zrovna nejblíž k Zemi. Takže byl vážně obrovský :-) Dokonce jsem si ho vyfotila. Ale měla jsem u sebe jen mobil, bylo docela ještě světlo, takže je to slabota...


Jinak počasí se nám vydařilo. Začíná být pěkně a slunečno. A je to poznat i na návštěvnosti. Je víkend a zároveň prázdniny a čtenářů nějak ubývá :-D Ale co, já vám to nevyčítám. Nemuset chodit do práce, taky si najdu nějakou jinou aktivitu :-PSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)