25 července, 2014

Mizerný postup s knihou

pátek, července 25, 2014 bez komentáře
Tak jako vždy jsem ve skluzu a dneska Šifru rozhodně nestihnu dočíst. Včera jsem se pustila opět do budování bloggeru. Vyzkoušela jsem si různé nastavení vzhledu, nastavila jsem menu a přidala pár článků, abych viděla jak vypadají. Ale jako obvykle mě skolilo rozhodování. Blogger má mnohé výhody. Mohla bych si zálohovat celý obsah, mohla bych vkládat miniaplikace, dávat štítky, mohla bych přidávat články přes mobil a celkově bych měla více možností. Ale pak mě napadne, jestli to má cenu. Čekalo by mě hodně práce se stěhováním, všechno předělat. Přišla bych o komentáře a možná i o návštěvníky. Takže jsem opět ve slepém koutě. Budu tajně doufat, že mě to zase přejde... Protože si to jinak nedovedu představit... Poslední dobou sleduju právě blogy na blogspotu a na blogu minimálně. Všichni co se zabývají knihami jsou právě tam... Takže utrhněte mi někdo hlavu ať mám zase klid :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)