27 července, 2014

Od tohoto autora jsem četla už dvě série, Percy Jackson a Bohové Olympu. Mám jeho knihy ve veliké oblibě, takže bylo jen na čase, abych přečetla další... Mám ji moc ráda, líbí se mi. Je sice trošku jiná než zmiňovaný Percy Jackson, týká se egyptské mytologie, a není to tak úplně o polobozích, ale přesto mě kniha nadchla. Byla veselá, dobrodružná i napínavá.

Recenze - Rudá pyramida   |  Hněv bohů   |  Rozhodující bitva
 

Kroniky Cartera Kanea

  • Rudá pyramida
  • Hněv bohů
  • Rozhodující bitvaSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)