27 července, 2014

O této sérii jsem neslyšela, dokud nebyly ukázky na film, který měl jít do kina. Takže jsem viděla jako první film, který mě upoutal především díky hereckému obsazení. Je to moc pěkná fantasy. Myslím si, že Pullman není špatný autor. Zatím jsem od něj žádné jiné knihy nečetla. Série se dobře četla, byla místy i dost napínavá, poutavá a dost dobře promyšlená. Jediné co bych vytkla (a to u spousty fantasy knih), že se často stává, že jsou hlavní hrdinové příliš mladí.

Recenze - Zlatý kompas  |  Jedinečný nůž  |  Jantarové kukátko
 


Jeho temné esence

  • Zlatý kompas
  • Jantarové kukátko
  • Jedinečný nůžSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)