22 července, 2014

Včera jsem večer u televize trochu brouzdala na internetu. Obcházela jsem svoje oblíbené knižní blogy a stránky. A napadlo mě, že bych mohla zkusit štěstí a požádat vás o přátelství na goodreads. A když už jsem v tom byla, tak jsem si vas dávala i do oblíbených na facebooku, googlu+ a instargramu (tohoto blogu) a prostě tam, kde jste aktivní. Myslela jsem si, že se na mě vyprdnete (protože takové já má štěstí na lidi), ale strašně jste mě překvapili. Od včerejška mám jedno přijetí přátelství za druhým. Takže vám moc děkuji. Jste strašně hodní. Udělali jste mi velkou radost :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)