22 června, 2014

Zase se v tom piplám

neděle, června 22, 2014 bez komentáře
Tak ještě mi zbývá pár hodin, než půjdu do práce na noční. Tak si samozřejmě hraju na blogu. Našla jsem další zajímavý projekt. Určitě jste si všimli, přidala jsem do něj už dva články. Další příjdou postupně. Ani bych nevěřila kolik těch knižních sérií doma mám. A ještě mě to donutilo si udělat pořádek v knihovničce. A brzy abych si šla koupit novou.

Stále se rozhoduji jak s tou spoluprácí s nějakým nakladatelstvím. Přístí týden mám dovolenou, tak myslím, že seberu odvahu a do nějakého napíšu. Však při nejhorším mi prostě jen řeknou ne... Tak uvidíme. Pak se ohlásím co a jak :-) Užijte si neděli vážení :-DSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)