20 června, 2014

Už abych byla doma...

pátek, června 20, 2014 bez komentáře
To je teda venku počasí. Jsem si pěkně vyjela do práce na kole. Tak doufám, že až pojedu domů, tak nebude pršet. Zítra mám volno. Ale na blog toho asi moc nepřidám, nemám co. Zatím jste mi nikdo neporadili nějaké další projekty, které bych tu mohla zavést. A v neděli mám v práci noční. Až někdy do rána. Jsem zvědavá, kdy si najdu pořádnou chvilku na čtení. Chtěla bych s tím trošku postoupit. Asi dnes jak přijdu domů, tak sednu s knížkou a ani se nehnu :-)

A co čtěte vy? Plníte nějakou knižní výzvu? A jak vám to jde?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)