21 června, 2014

Ta sobota ale utekla

sobota, června 21, 2014 bez komentáře
Teda dneska jsem toho opravdu moc nestihla udělat. Akorát se válet :-P Ale náhodou jsem si i četla. A jsem za čtvrtkou knížky :-D Samozřejmě jsem dokoukala Iron Mana 2 dneska. Včera se mi u toho podařilo usnout ... A teď jsem brouzdala po goodreads a hledala další knížky Cassandry Clare. Jen mě mrzí, že spousta z nich není u nás. Například Bane Chronicles. Ale podle všeho jsou to jen čtyřiceti stránkové e-booky. Tak jsem hledala a na jedné stránce jsem našla amatérský překlad těchto knih :-)

No a jak jste se dneska měli vy?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)