22 června, 2014

Levné knihy

neděle, června 22, 2014 bez komentáře
Na radu Abyss z Knižního nekonečna se zítra vydám do Levné knihy. Až se teda vzbudím po noční, protože předpokládám, že se mi z práce podaří utéct až tak po třetí hodině ranní, fuj :-( Ale odpoledne si pak teda půjdu udělat radost a koupím si knížky. Tak tedy k věci, Abyss doporučuje fantasy Alexeje Pechova - Tulák ve stínech, Tanec ve stínech a Bouře ve stínech. Podle databazeknih.cz je tam slušné hodnocení, téměř 90%. Takže zhřeším, přece jen jedna knížka stojí jen 59kč. A k tomu jsem tam objevila Krátký druhý život Bree Tanner od Stephenie Meyer za 29kč! Jakmile zítra rozlepím oči, letím tam :-DSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)