20 června, 2014

Dnešní aktuality

pátek, června 20, 2014 bez komentáře
Tak, co se týče čtení, bída. Otevřela jsem knihu. Vydržela jsem číst asi tak pět stránek a pak se mi hrozně zavíraly oči. V tu chvíli by se mi hodily sirky na podepření :-P Tak jsem si chvilku relaxovala se zavřenýma očima. Téměř jsem i usnula.

Na blogu jsem přidala akorát pár obrázků s knihovnami. Některé se mi opravdu hodně líbí. Ale jinak nemám momentálně o čem psát. Takže dnes se opět poroučím s prázdnou, musím se psem a jdu koukat na Iron Mana 2. A u toho to už fakticky zalomím. Tak v podstatě dobrou :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)