22 května, 2014

Menší krizička

čtvrtek, května 22, 2014 bez komentáře
Tak trochu mě to zase bere. Mám volný týden a sedím na blogu. Štve mě, jak málo možností mám, abych mohla změnit design. Nemůžu si nic pořádně nastavit. Ozdobit názvy článků, přidat nějaké věci do menu (ty, které jak naschvál nepodporuje)... Vždycky si pustím blogger a hledám šablony. Po pár hodinách to vzdám. Stejně nenajdu takovou, co by se mi tematicky hodila. A navíc ta představa stěhování... Takže se teď snažím zabavit jinak. Upravuji rubriku s přečtenými knihami tak, aby články měly určitou strukturu... Musím nějak zabavit ruce a mozek... :-)Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)