20 dubna, 2014

Tak krásně...

neděle, dubna 20, 2014 bez komentáře
To je dneska ale krásně. Město je poloprázdné a parkoviště před barákem taky. Můj pes na mě dělal smutný pohledy, 'Dneska zase žádná procházka? '. Až mě jí bylo líto. Ale nic s tím neudělám. Musím zase jít makat. A to až do večera. To je to nejhnusnější co může být. Dělat v obchoďáku a pracovat i o víkendech a svátcích. Vůbec se nezavírá! Jako kdyby si lidi nemohli nakoupit v pátek a vydržet až do pondělí. Lidi už neznají ani jinou zábavu o víkendu, než jít nakupovat!Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)