11 dubna, 2014

Jupí, je tu pátek

pátek, dubna 11, 2014 bez komentáře
A je tu pátek. Konečně. Před sebou mám volný víkend. Doufám, že si udělám chvilku na čtení. Ale těžko říct :-P Nějak mi to zase nejde. Nicméně se snažím dodělat model. Můžu říct, že se téměř blížím ke konci. Stačí jen dopilovat detaily, natřít bezbarvým lakem a přidělat k rampě. A bude to :-) A pak mě ve skříni čekají další dva modely a to ještě přemýšlím, že si koupím jeden, protože je zlevněný. Já jsem fakt šílená :-D No nic. Jsem v práci a měla bych jít makat. Tak tedy poslední otázka. Co právě čtěte?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)