02 března, 2014

Včerejší návštěvnost

neděle, března 02, 2014 bez komentáře
Abych řekla pravdu, včera jste mě nanejvýš potěšili... Přišlo skoro padesát lidí, ani jsem nevěřila vlastním očím, když jsem to viděla na toplistu. V jednu chvíli bylo na blogu skoro třicet lidí online. Což se u mě opravdu nevidí každý den.
 
Já jsem mezitím bojovala s bloggerem a wordpressem. Tak nějak se snažím najít dokonalou šablonu, ale stále se mi nedaří. Přemýšlím totiž o možném stěhování blogu. Ale momentálně je vše ve hvězdách, protože nevím, zda se mi vůbec podaří přizpůsobit vzhled bloggeru podle mých představ. Z html jsem toho hodně zapomněla a jsou tam i těžší prvky. Takže uvidím, jak to zvládnout moje nervy... :-) Máte pro mě nějaké rady nebo pomocnou ruku?
 
Já se jdu tedy lopotit dál, snad mě něco osvítí a mě se podaří něco s tím udělat...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)