02 března, 2014

Abych řekla pravdu, včera jste mě nanejvýš potěšili... Přišlo skoro padesát lidí, ani jsem nevěřila vlastním očím, když jsem to viděla na toplistu. V jednu chvíli bylo na blogu skoro třicet lidí online. Což se u mě opravdu nevidí každý den.
 
Já jsem mezitím bojovala s bloggerem a wordpressem. Tak nějak se snažím najít dokonalou šablonu, ale stále se mi nedaří. Přemýšlím totiž o možném stěhování blogu. Ale momentálně je vše ve hvězdách, protože nevím, zda se mi vůbec podaří přizpůsobit vzhled bloggeru podle mých představ. Z html jsem toho hodně zapomněla a jsou tam i těžší prvky. Takže uvidím, jak to zvládnout moje nervy... :-) Máte pro mě nějaké rady nebo pomocnou ruku?
 
Já se jdu tedy lopotit dál, snad mě něco osvítí a mě se podaří něco s tím udělat...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)