07 února, 2014

Dan Brown

pátek, února 07, 2014 bez komentáře
Každý hrozně vychvaluje knihy Dan Browna. Dokonce jsem i četla, že je to jeden z nejlepších a nejúspěšnějších spisovatelů. Takže si dám trochu odpočinek od Silmarillionu (kde jsem teprve na sté stránce po měsíci a něco) a zkusím si přečíst sérii Roberta Langdona :-) Silmarillion je hodně těžké čtení a já už zoufale potřebuji číst něco lehčího a v normálním jazyce :-D
 
Mimo to mi teď vyšla kniha, na kterou čekám, Nástroje smrti 4 od Cassandry Clare. A příští měsíc vyjde Hádův chrám od Ricka Riordana. Takže si plánuji obě knihy koupit zároveň, ať ušetřím na poštovném. Proto jsou Andělé a démoni (první kniha série D. Browna) na zalepení času, než si je budu moct objednat... Četli jste celou sérii a líbila se vám?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)