09 února, 2014

A zase ta neděle

neděle, února 09, 2014 bez komentáře
A je tu neděle. Za chvíli zase povalím do práce. Jak se mi ale chce :-( Naštěstí v pondělí mám volno. Už se těším. V Andělích a démonech jsem teprve na šedesáté straně. V lednu jsem se se čtením krásně rozjela, ale tento měsíc to fakt vázne... Ale je to lepší a lehčí čtení než Tolkien. Zatím mám přečtenou jen malou část knihy, ale nechci nikoho urazit, ale zatím se mi zdá dost průměrná. Nevím co je na tom tak oslavováno... No uvidím, až zase trochu pokročím. To je momentálně vše. Ještě přidám nějakou hudbičku :-DSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)