31 ledna, 2014

... uff to jsem si dala. Od začátku roku jsem se s knihami pěkně rozjela. Jednu knihu jsem většinou četla tak pět dní a pak jsem šla na další. Ale ten Tolkienův Silmarillion mi dává zabrat :-P To je ale těžké čtení. Opět milion jmen jako v Pánu prstenů. Musím se hodně soustředit, abych věděla o kom je vždycky řeč. A navíc způsob, jakým je to napsáno... Nemá to v podstatě ani žádný lákavý děj, je to spíše jako encyklopedie, nebo jak nějaká pasáž Bible (i když tu jsme četli jen jako ukázku kdysi ve škole). Nevím jak bych to měla vyjádřit. Prostě to není jako moje oblíbená fantasy :-) No tuhle knihu pravděpodobně budu číst jen jednou za život :-D Četli jste? Jak vám to šlo?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)