21 prosince, 2013

Vánoce se blíží

sobota, prosince 21, 2013 bez komentáře
Už se nám to blíží. Ať se těšíme nebo ne. A jak probíhá Vánoční příprava u vás? Já už stromeček mám, i to cukroví leží na stole. Dárečky všechny koupený. Už jen aby byl ten den D :-) Do konce roku mi zbývá přečíst jedna knížka, ať můžu hezky od nového roku začít s knižní výzvou (viz menu)... Mám teď v poslední době Hobití mánii. Poslouchám soundtrack, nedávno jsem byla v kině. A přemýšlela jsem, že než přijde poslední díl trilogie do kina (příští rok v prosinci), tak bych si mohla znovu přečíst knihu. Četla jsem ji jen jednou a mohla bych si tím nějaké detaily před filmem znovu oživit... Mám na to celý rok, tak uvidíme, protože doufám, že na Vánoce dostanu nějakou knihu a samozřejmě přednost mají nové knihy před znovučtením...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)