23 prosince, 2013

Skoro den D

pondělí, prosince 23, 2013 bez komentáře
Tak už je to skoro tu. Zbývá jediný den. A já musím ještě dnešek přežít v práci. Ach jo, až do 19:00. Doufám jen, že nebude moc lidí, a že to v práci prostě nějak odchodím a nebudu muset moc 'lítat'. Ale jak to znám, chodí samý opozdilci a shání to, co už je dávno vyprodané. Jestli bude i dnes na mě někdo nepříjemný, tak mi úplně zkazí celý den. A budu pěkně protivná. Ale snad ne. Kdyžtak uteču domů dřív :-) Držte mi palce a protivové zůstaňte doma...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)