04 srpna, 2013

... ale opravdu. Každý den nesnesitelné horko a dusno. A déšť nikde. Dokonce i dnes, kdy jsem se radovala, že jsou mraky a slunce není vidět, jsem se pěkně spletla. Jak tak koukám, už zase svítí... To už začíná být na kolaps... Docela se těším na podzim, až se ochladí a bude často pršet. Nemám energii absolutně na nic, ani na to blogování. Natož tak na další věci, čtení knížek, koukání na filmy, procházky se psem už vůbec. Ani ta chuť k jídlu nějak není. A co vy? Jak to přežíváte?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)