29 června, 2013

Pracovní sobotu mám konečně za sebou. Tedy skoro. Ještě mě čeká práce doma :-) Neděli snad už nějak přežiju a v pondělí mám volno. Chtělo by to dovolenou. Ale to si ještě chvíli počkám. Závidím vám studentům ty dvouměsíční prázdniny, ale studium už rozhodně ne. Jsem ráda, že už vydělávám, a tyhle starosti mám z krku... :-)
Tak kam se chystáte studentíci? :-D Nějaká dovolená v zahraničí, nebo jen naše vlast či hůř, jen doma?

Nějak mě nenapadá, co bych těď mohla na tento blog dát. Po delší době jsem se věnovala spíš druhému blogu, i když tam je o novinky velká nouze. Tak jsem aspoň něco vysmolila. Teď ještě nějaký nápad sem a bude to... Napadá vás něco? Tedy, máte nějaké odkazy na vážně dobré a užitečné stránky, které bych sem mohla přidat? Nebo nějaké zajímavosti ke čtečkám Kindle? Trochu mi ta tematika vázne... :-) Tak snad brzy něco vymyslím...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)