14 listopadu, 2012

Kino Cinestar a Hobit

středa, listopadu 14, 2012 bez komentáře

Tak jsem nedávno zjistila, že v kině Cinestar opět zdražili vstupenky. Tedy jen u filmových hitů, což je většinou každý druhý film, na který chodím :-( Už nevědí, jak by ty prachy mámili z lidí. Naštěstí mám ale tu klubovou kartičku, takže mívám občas nějakou tu vstupenku zdarma. Ještě že tak :-)

Mimo to, už se blíží Hobit a já se na něj tak strašně těším... Dneska jsem narazila na moc pěknou věc, celý soundtrack z Hobita k poslechu zdarma. Tady pod tímto odkazem můžete sami vyzkoušet :-)

Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)