05 října, 2012

Mobilní telefon

pátek, října 05, 2012 bez komentáře
Už mi z toho jde vážně hlava kolem. Asi měsíc přemýšlím, zda si koupit nový mobil nebo ne, případně jaký. Teď mám nokii se symbianem, a tak nějak už nestačí mým nárokům. Věčně mi vyskakuje hláška o malé paměti. Občas se mi pěkně sekne nebo zmizí tlačítka. A tento týden pro změnu se stále resetuje. A už mi dochází nervy :-) Takže stále koukám a koukám, a pořád nejsem schopná nic vydedukovat. Mám obavu opustit nokii, na kterou jsem zvyklá, ale teď je nejrozšířenější android a s ním asi samsungy. Jak jste na tom vy se svými mobily? Jaký telefon máte a jak jste spokojeni?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)