22 září, 2012

A je tu podzim...

sobota, září 22, 2012 bez komentáře
Pokud se nemýlím, zítra je první podzimní den. A jak nám to dává počasí krásně najevo. Začínají pěkné zimní rána a deště. Zrovna dnes, pěkně lilo a teď začíná svítit sluníčko. Ale mimo to, mi to připomíná blížící se zimu. Protože brzy bude říjen. A to v mojí práci znamená, že se budou brzy chystat Vánoce. A to mě trochu deptá. Zase vymýšlet co komu koupit a zase utrácet těžce vydřené peníze :-) Ale i tak se těším. A co vy? Jak vnímáte přicházející podzim a zimu :-)?Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)